Поштовий індекс: 46021

м. Тернопіль

вул. М. Грушевського, буд. 8, к. 709

тел.:

 

е-приймальня працює цілодобово за адресою: vorkost@ukr.net


 

 

ГРАФІК РОБОТИ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ

Регіональної ради підприємців Тернопільської області при ОДА

на ІІ півріччя 2012 року

приймальня працює кожен вівторок та четвер з 12:00 до 15:00

День приймання Прізвище, ім'я, по-батькові Посада та назва організації Час приймання

12 червня

21 серпня

25 жовтня

АВДЄЄНКО

Владислав

Валерійович

член організації роботодавців 12:00-15:00

14 червня

23 серпня

30 жовтня

БОЙКО

Володимир

Ярославович

заступник голови Регіональної ради підприємців Тернопільської області при ОДА, член обласної організації "Підприємці Тернопілля" (Монастириськ), приватний підприємець 12:00-15:00
щочетверга

ВОРКО

Юрій

Євгенович

голова Регіональної ради підприємців Тернопільської області при ОДА, генеральний директор ТОВ "Тернопільський міський ринок ЛТД" 11:00-12:00

19 червня

28 серпня

1 листопада

ДОБУШ

Ігор

Ярославович

член Ради Зборівської районної громадської організації "Спілка підприємців" 12:00-15:00

21 червня

30 серпня

6 листопада

ДРОЗД

Віктор

Іванович

голова організації роботодавців області 12:00-15:00

26 червня

4 вересня

8 листопада

ЗАГОРОДНІЙ

Олег

Миколайович

голова асоціації підприємців Тернопілля 12:00-15:00

3 липня

6 вересня

13 листопада

ІБРАГІМОВ

Михайло

Раджепович

директор регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної торгової плати, генеральний директор ТРЦ "Подоляни" 12:00-15:00

5 липня

11 вересня

15 листопада

КОМЕНДАТ

Ігор

Юлійович

перший заступник голови Регіональної ради підприємців Тернопільської області при ОДА, заступник голови організації роботодавців області 12:00-15:00

10 липня

13 вересня

20 листопада

ЛОМАГА

Ігор

Мар'янович

голова Збаразької районної ради підприємців, приватний підприємець 12:00-15:00

12 липня

18 вересня

22 листопада

ЛОПАТИНСЬКА

Надія

Михайлівна

виконавчий директор асоціації "Ліга підприємців Тернопільщини" 12:00-15:00

17 липня

20 вересня

27 листопада

МОКРІЙ

Петро

Іванович

голова обласної організації "Підприємці Тернопільщини" 12:00-15:00

19 липня

25 вересня

29 листопада

МУЖ

Віктор

Володимирович

голова спілки підприємців Теребовлянщини 12:00-15:00

24 липня

27 вересня

4 грудня

РАТУШНЯК

Михайло

Михайлович

голова громадської організації "Спілка підприємців "Українська справа" 12:00-15:00

26 липня

2 жовтня

6 грудня

РИМАР

Лариса

Іванівна

голова обласного громадського об'єднання "Спілка власників землі" 12:00-15:00

31 липня

4 жовтня

11 грудня

РОМАНЕЦЬ

Ігор

Григорович

член Ради спілки підприємців малих, середні і приватизованих підприємств України, голова Тернопільської обласної організації роботодавців сфери послуг "Всім миром" 12:00-15:00

2 серпня

9 жовтня

13 грудня

ТАНАНСІВ

Олег

Орестович

голова "Спілки підприємців Чртківщини" 12:00-15:00

7 серпня

11 жовтня

18 грудня

ЧОФАЙ

Євген

Степанович

приватний підприємець 12:00-15:00

9 серпня

16 жовтня

20 грудня

ЧУБАК

Василь

Володимирович

голова правління Тернопільського регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців 12:00-15:00

14 серпня

18 жовтня

25 грудня

ЧУБАТИЙ

Володимир

Дмитрович

член Заліщицької міської ради підприємців, приватний підприємець 12:00-15:00

16 серпня

23 жовтня

27 грудня

ШМАТА

Василь

Степанович

виконавчий директор спілки підприємців Гусятинського району 12:00-15:00