Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://te.radakmu.org.ua)
Головна → Президент Євроради назвав умови для покращення бізнесу та інвестицій в Україні

3.03.2021 10:32
Президент Євроради назвав умови для покращення бізнесу та інвестицій в Україні Президент Євроради назвав умови для покращення бізнесу та інвестицій в Україні

Під час спільної з президентом Володимиром Зеленським прес-конференції на КПВВ «Щастя» на Донбасі глава Євроради Шарль Мішель зазначив, що Україні потрібно багато зробити саме для судової реформи та боротьби з корупцією.

«Українські громадяни заслуговують на судову систему, яка поважатиме правовладдя, боротиметься за кращі інтереси і демонструватиме, що немає безкарності для злочинів. Це головні умови, які забезпечують те, щоб український народ побудував інститути влади. Це має найбільше значення, щоб покращити умови для бізнесу та інвестицій в Україні», — сказав він.

Також Шарль Мішель додав, що Україна віддана боротьбі з корупцією. Тому Європейський Союз підтримує судову реформу і готовий надалі надавати фінансову і консультаційну підтримку на цьому шляху.

Напередодні Володимир Зеленський анонсував реформу правосуддя. Серед іншого, вона передбачає створення суду присяжних. Наразі готові вже два законопроекти, що дадуть старт його роботі.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/488481/prezydent-yevrorady-nazvav-umovy-dlya-pokrashhennya-biznesu-ta-investytsij-v-ukrayini

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://te.radakmu.org.ua/view/6616