Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://te.radakmu.org.ua)
Головна → Податківці зможуть самостійно ліквідувати «сплячих» ФОП - законопроект

22.10.2019 12:58
Податківці зможуть самостійно ліквідувати «сплячих» ФОП - законопроект Податківці зможуть самостійно ліквідувати «сплячих» ФОП - законопроект

На сайті Верховної Ради зареєстровали законопроект №2274 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо повноважень з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців”.

“Законопроект направлений на врегулювання питання обліку так званих «сплячих» ФОПів. Зокрема, проектом Закону пропонується запровадити процедуру припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності”, – ідеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Мета законопроекту:

  • врегулювання питання обліку так званих «сплячих» ФОПів;
  • запровадження процедури припинення підприємницької діяльності за повідомленням контролюючого органу у разі відсутності господарської діяльності.

Що пропонують:

  • надати право контролюючим органам звертатися до державного реєстратора із заявою про припинення підприємницької діяльності ФОП у разі відсутності господарської діяльності та несплати податків і зборів більше ніж 6 (шість) місяців.
Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/458491/podatkivtsi-zmozhut-samostijno-likviduvaty-splyachyh-fop-zakonoproekt

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://te.radakmu.org.ua/view/6294